У пошуку дієвих та безпечних гербіцидів напередодні початку сезону аграріям важливо отримати продукт, яким можна контролювати широкий спектр бур’янів незалежно від ґрунтово-кліматичних умов. Таке вдале поєднання має досходовий системний гербіцид Proman® 600 SC, KC на основі метобромурону від компанії Belchim Crop Protection.

ТОВ «Вперед», Сумська область, дія Proman® 600 SC, KC у нормі 2,8 л/га

За 31 рік Belchim Crop Protection («Белхім Кроп Протекшн») із бельгійського виробника пестицидів розвинулась до світової інноваційної компанії світового ринку засобів захисту, представленого у країнах ЄС, США, Азії та Африки. Нині портфоліо компанії нараховує 40 продуктів і щороку розширюється завдяки об’єднанню й введенню до свого складу стабільних національних виробників і дистриб’юторів різних країн: французької Jade SARL, хорватського дистриб’ютора Orchem, німецьких компаній Proagro й Hеlm Ag. Закріплення на американському та канадійському ринку стало можливим завдяки купівлі акцій американ

ської компанії Engage Agro USA. На азійському – внаслідок стратегічній співпраці з японськими ISK, Mitsui Chemicals Agro та ін. Belchim інвестує у продукти для сталого сільського господарства та вивчає їх на власних випробувально-дослідницькій станції у бельгійському Лондерзелі (розробка, тестування й порівняння пестицидів на одно- та багаторічних культурах) і науково-дослідницькій станції у французькому Фронтоні (тестування продуктів для овочівництва, виноградарства, садівництва та польових культур).

ТОВ «Вперед», Сумська область, дія Proman® 600 SC, KC у нормі 2,8 л/га

Українські аграрії відмічають, що Proman® 600 SC, KC, порів

Кіровоградська область, дія Proman® 600 SC, KC у нормі 2,6 л/га

няно з іншими гербіцидними продуктами має м’яку дію на такі чутливі культури, як картопля, соняшник та соя. До того ж він відзначається здатністю до реактивації, завдяки чому за найближчих опадів його дія повторно активується. Рекомендована норма внесення – 1,7–3,3 л/га.

Тож завдяки Proman® 600 SC, KC посіви соняшнику, сої, картоплі й кукурудзи залишаються чистими від бур’янів аж до збирання, а відтак, крім підвищення врожайності, досягається висока якість збіжжя – завдяки відсутності засмічення насінням бур’янів.