Унікальні та інноваційні технології і портфоліо

Японські акціонери Certis Belchim надають унікальний доступ до інноваційних технологій у секторі захисту рослин. Разом зі своїми власними запатентованими продуктами та додатковими стратегічними постачальниками Certis Belchim має провідний портфоліо

Портфоліо Certis Belchim формується з чотирьох основних джерел

Наші амбіції

Наша мета полягає в тому, щоб надавати інтегровані програми, які поєднують біологічні та хімічні продукти які відповідають викликам сталого рослинництва. Завдяки можливості ділитись технічними знаннями щодо продуктів та практичному досвіду вирощування сільськогосподарських культур, за підтримки наших випробувальних станцій світового рівня, ми допомагаємо нашим клієнтам отримувати максимальний потенціал сільськогосподарських культур. Спираючись на наші переваги та досвід у вирощуванні спец-культур, ми продовжуємо інвестувати в розуміння та вирішення проблем, з якими стикаються виробники, одночасно розвиваючи наше портфоліо інноваційних продуктів і розширюючи наші пропозиції для багатьох культур.

Перспективні рішення для сталого рослинництва

Постійне прагнення Certis Belchim полягає у створенні інтегрованих програм, які поєднують біологічні та хімічні продукти які відповідають викликам сталого рослинництва.
Біологічні та хімічні продукти в товарообігу компанії

Certis Belchim займає сильну позицію в секторі біологічних продуктів, 16% обороту припадає на біологічну продукцію, що вдвічі перевищує загальний показник галузі у 8%.

Новий Проект Розвитку Продуктів
Біологічні та хімічні продукти

Certis Belchim має плани поповнити портфель 25 новими продуктами – 50% з яких будуть біологічними, 45% з яких мають вийти на ринок протягом наступних 5 років

Click here to know more about our innovative portfolio in each country by visiting the country websites