Фунгіцидний протруйник насіннєвих бульб картоплі проти ризоктоніозу

Захистіть свою картоплю

Сьогодні виробництво картоплі ставить перед виробником все більше і більше викликів. Минулі роки, що характеризуються холодними і вологими веснами, показують, наскільки важливо правильно підготувати насіннєвий матеріал, щоб картопля була вільна від одного з найнебезпечніших захворювань – ризоктоніозу картоплі.

В епоху великої кількості діючих речовин та різних поєднань варто обрати безпечну і, перш за все, ефективні речовини. Moncut 460 SC (д.р. флутоланіл) – це продукт, якому вже довіряють багато фермерів. Єдиний на ринку препарат з таким тривалим ефектом (до 6 місяців) дозволяє зберігати тривалу ефективність в полі, а також дозволяє обробляти бульби до процесу пророщування картоплі, тобто перед його посадкою. Крім того, він не має фітотоксичної дії на вже сформовані паростки картоплі і, отже, не впливає негативно на швидкість появи сходів та їх однорідність.

Хоча існує кілька методів обробки бульб, багаторічний досвід виробників картоплі показує, що найбільш ефективний захист від ризоктоніозу досягається за рахунок прямого контакту робочої рідини з бульбою. Тому, діюча речовина Флутоланіл за рахунок місцевого системного проникнення в бульби дозволяє ефективно запобігати різокнтоніозу на картопляних ділянках.

Share this post