Mitsui & Co., Ltd. оголосило про створення нової компанії, Certis Belchim B.V.

Mitsui and Co., Ltd. оголосила про завершення фінальної угоди, згідно з якою буде створено нову компанію, утворену в результаті злиття її європейської дочірньої компанії Certis Europe з недавнім придбанням Belchim Crop Protection. Нова компанія буде називатися Certis Belchim B.V.

Усі акціонери успадкованих компаній продовжуватимуть брати участь як акціонери Certis Belchim. Деталі акціонерних часток в новій компанії: Mitsui AgriScience International S.A. (67%); Ishihara Sangyo Kaisha Ltd. (15%); Nippon Soda (10%); Mitsui Chemicals Agro Inc. (6%); і Kumiai Chemical Industry Co. Ltd. (2%).

Марк Волтем (Mark Waltham), наразі генеральний директор Certis Europe і Belchim Crop Protection, призначений генеральним директором Certis Belchim B.V., яка збереже свої офіси та функції в м. Утрехт (Нідерланди), та м. Лондерзелі (Бельгія).

Нова сила в захисті рослин

Certis Belchim об’єднує сильні сторони двох компаній, які добре себе зарекомендували, щоб створити нову силу в галузі захисту рослин з міцною основою в Європі, динамічними та зростаючими платформами в Північній Америці та розширенням можливостей з партнерами в Африці, Південній Америці та Азії. Certis Belchim побудовано на широкому та інноваційному портфоліо продуктів, заснованих на японських дослідженнях і розробках; придбані та власно розроблені запатентовані продукти; продукти групи Mitsui AgriScience; стратегічних партнерів-постачальників, а також широкий і провідний асортимент біологічних продуктів.

Цитата Хітоші Кудо, генерального директора Agriscience, Mitsui & Co., Ltd.:

«Certis Belchim об’єднує ресурси та досвід двох своїх компаній, Certis Europe і Belchim Crop Protection, щоб представляти вагому силу на ринку засобів захисту рослин.

Створення Certis Belchim є важливою віхою в стратегії групи Mitsui & Co. AgriScience щодо розширення її позицій у сфері харчових продуктів і сільського господарства, і ми раді реалізувати цей стратегічний альянс з японськими акціонерами інноваційних досліджень і розробок. Ми з нетерпінням чекаємо подорожі разом із командою Certis Belchim та нашими цінними партнерами, створюючи нові цінності та задовольняючи потреби виробників, які стикаються з проблемами сталого рослинництва».

Цитата Марка Волтема, генерального директора Certis Belchim B.V.:

«Certis Belchim заснована на основі двох креативних і динамічних компаній, які позиціонують себе як постачальників інноваційних рішень для захисту рослин, підкріплених кращими в своєму класі технічними знаннями та знаннями про продукти, і ми продовжуватимемо розвивати цю основу в Європі та за її межами. Я дуже радий очолити таку потужну команду. Ми єдині в прагненні допомогти нашим клієнтам і постачальникам розробити інноваційні продукти та програми, призначені для сталого захисту сільськогосподарських культур у всьому світі; це суть «зростати разом».

Share this post