Belchim Crop Protection продовжує розробляти свій спектр інноваційних рішень для сільського господарства сьогодні та завтра

Belchim Crop Protection продовжує розробляти свій спектр інноваційних рішень для сільського господарства сьогодні та завтра

Belchim Crop Protection придбала права на розповсюдження акарициду Nihon Nohyaku, тебуфенпірад, у багатьох країнах світу. В рамках угоди Belchim Crop Protection керує продовженням схвалення діючої речовини тебуфенпірад в Європі і представила досьє на продовження в квітні цього року. Продукти, що містять тебуфенпірад, будуть продаватися під назвами Shirudo® і Pyranica®. На наступному етапі Belchim Crop Protection буде йти до розширенню реєстрацій свого використання на сільськогосподарські культури, крім тих, які в даний час зареєстровані.

Йохан Де Саегер, генеральний директор Belchim, заявляє: «Ця угода ґрунтується на ключовій стратегії і компетенції нашої компанії, спрямованої на привнесення японських технологій на сільськогосподарський ринок і на розробку стійких рішень з кращими технічними порадами для виробників. Ми раді працювати разом з нашими японськими партнерами, такими як Nihon Nohyaku, над об’єднанням досліджень і розробок, для максимального використання потенціалу продуктів ».

Фредерік Шарпентьє, директор з продажу південної на східної Європи компанії Belchim, коментує угоду: «Угода з тебуфенпірадом показує новий крок вперед у партнерстві Nihon Nohyaku, Nichino Europe та Belchim Crop Protection. Тебуфенпірад дозволить Белхіму завоювати нові ринки, нові сегменти, нові території і нові відносини ».

Манфред Хільвег, керуючий директор Nichino Europe, заявляє: «За останні десятиліття Belchim Crop Protection і Nihon Nohyaku / Nichino Europe встановили дуже тісні і успішні партнерські відносини, перш за все в Європі. Співпраця з тебуфенпіраду – прекрасна можливість розширити це партнерство на території і за межами Європи і максимально використовувати потенціал тебуфенпірада ».

Share this post