Еволюція БЕЛХІМ

Belchim Crop Protection

Belchim Crop Protection, бельгійський гравець на європейському ринку захисту рослин. Як компанія та інноваційний постачальник продукції, вона добре адаптована до змін в галузі і змін нормативно-правового середовища. Перший керуючий директор Дірк Путтеман заснував власний бізнес із захисту рослин, Belchim, в 1987 році. До кінця 1990-х років він шукав і знайшов стратегічне партнерство з ISK Biosciences і створив міжнародну компанію з досліджень та розробок. Цей альянс дозволив не тільки збільшити портфель продукції, але й подальше розширення в Європі. Разом із інноваційним портфоліо продуктів, надійність та репутація є вагомою перевагою Belchim Crop Protection; ми як ніхто інший, вміємо просувати продукт починаючи із його виходу на ринок і до його суттєвого вагомої присутності на ринку за короткий час.

Наш розвиток. Ваше зростання.

  • Виведення інновацій на ринок
  • Надання корисної та достовірної інформації
  • Висококваліфікована команда працівників
  • Відкритість до діалогу з клієнтом
  • Завжди поруч з фермерами, консультантами та продавцями

Компанія Belchim Crop Protection, під керівництвом нового генерального директора Марк Уолтем, пропонує широкий асортимент найсучасніших засобів захисту рослин, а також товари для дому та саду і для побутових потреб. Нещодавнє придбання біологічного гербіциду «Katoun Gold», що є хорошим прикладом сталого використання в концепції кругової економіки. Продукт отриманий в результаті вирощування чортополоха Cardoon (зростає там, де неможливо вирощування сільськогосподарських культур) і його використання в якості екологічно чистого рішення для боротьби з бур’янами в громадських місцях.

Орієнтовані на результат

Наша компанія орієнтована на результат:

БЕЛХІМ має продукти як для широкого, так і для нішевого ринку

Ми плідно співпрацюємо з передовими інноваторами та постачальниками з ринку Японії

Програми з догляду, за допомогою комбінації різних продуктів

Інновації

Наша продукція інноваційна:

Ми є власниками 5 молекул

Наші продукти інноваційні і показують зразкові результати (як по показникам, так і по навколишньому середовищу)

Ми не лише йдемо в ногу, а й випереджаємо світові нормативи

Передова практика

Наша команда володіє передовими практиками:

Щодня працюємо в полях

Технічна підтримка на високому рівні

Акцент на розробці та реєстрації продуктів, які сьогодні потрібні на ринку

“Передові аграрні компанії в світі постійно шукають якісні та інноваційні продукти. Ми тут щоб допомогти як з самим продуктом так і з його подальшим використанням.”
Бачення
“Наша місія — стати кращим гравцем через якого купуватимуть засоби захисту рослин на ринку Європи та США, створюючи при цьому максимальну користь для клієнта.”
Місія

Наші партнери

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ

Завдяки підходу, орієнтованого на рослинництво, БЕЛХІМ знаходиться поруч з виробниками і розробляє РІШЕННЯ, що відповідають потребам ринку.